विपद्का घटना भए तत्काल जानकारी गराउँन विपद् व्यवस्थापन समितिको आग्रह

रामेछाप,असार २९,

अविरल बर्षासँगै आएको बाढि पहिरोका कारण हुन सक्ने सम्भावित विपद्लाई मध्यनजर गर्दै जिल्ला प्रशासन कार्यालय रामेछापले जिल्लास्थित सुरक्षा निकायलाई तयारी अवस्थामा राखेको छ । जिल्ला विपद् व्यवस्थापन समितिले आइतबार एक सूचना चारी गरी जिल्लामा मनसुनको समयमा हुन सक्ने सम्भावित विपद्बाद हुनसक्ने घटनाहरु जस्तै बाढि, पहिरो , चट्याङ,हावाहुरी , असिना ,आँधि तुफान जस्ता विपद्जन्य घटनाहरु भैइ जन धनको क्षतिबाट जोगिन सवैलाई सचेत गराएको छ ।

यस्ता विपद्का घटनाबाट जोगाउन जिल्ला व्यवस्थापन समितिले नेपाल प्रहरी, शसस्त्र प्रहरी बल र नेपाली सेनालाई आवश्यक स्रोत र साधनसहित तयारी अवस्थामा रहन निर्देशन समेत दिएको छ । जिल्लाको जुनसुक स्थानमा विपद् परेमा तत्काल जिल्ला प्रशासन कार्यालयको
फोन नम्बर ०४८५४०१३३,
नेपाली सेनाको फोन नम्बर ०४८४००००९ ,
नेपाल प्रहरीको फोन नम्बर १०० र ०४८५४००९९
सशस्त्र प्रहरीबल ०४८५४०४७८

नेपाल रेडक्रस सोसाइटीको फोन नम्बर ०४८५४००३३ मा सम्पर्क गरी जानकारी गराउँन जिल्ला विपद् व्यवस्थापन समितिले आग्रह गरेको छ ।