मन्थली ब्याडिमिन्टन प्रतियोगिता समापन,,बक्ताद्धारा राष्ट्यि खेल आयोजना गर्ने, भिडियो सहित

मंसिर २१

जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख प्रेम बहादुर खड्काले रामेछाप जिल्लमा ब्याडमिन्टन खेल सुरुभएकोमा खुसी ब्यक्त गर्दै महत्वपुर्ण कामको सुभारम्भ भएको दाबी गर्नुभएको छ । शनिबार रामेछापको मन्थली नगरपालिकाद्धारा आयोजित राष्ट्रको लागि खेलकुद, स्वास्थ्यको लागि खेलकुद भन्ने नाराका साथ खेलाएको तेस्रो नगर कप ब्याडमिन्टन प्रतियोगितको पुरस्कार वितरण तथा समापन कार्यक्रमा बोल्दै उहाँले त्यस्तै बताउनुभएको हो । उहाँले आगामी दिनमा सो खेल जिल्ला स्तरमा मात्रै नभै अन्तर जिल्ला स्तरमा प्रतियोगिता आयोजना हुनुपर्नेमा जोड्दिनुभयो ।
त्यस्तै मन्थली नगरपालिकाका प्रमुख रमेश कुमार बस्नेतले चाडैनै मन्थलीमा राष्ट्रपती रानिङसित, मन्थली मेयर कप आयोजना हुने जानकानरी दिनुभयो । उहाँले खेलकुद क्षेत्रले राष्टिय तथा अन्तराष्टिय स्तरमा देशको नामचाउने बाटो भएकोले खेल र खेलाडीको विकासको लागि नगरपालिकाले सक्दो भुमिका खल्ने प्रतिवद्धता ब्यक्त गर्नुभयो । नगर प्रमुख बस्नेतले विगतमा पनि नगरले खेलक्षेत्र र खेलाडीको उत्पादनको लागि भुमिका खेलेको स्मरण गराउनदै आगामी दिनमा खेल र खेलाडीको उच्चा मनोवल बढाउने गरि कार्यक्रम गर्ने प्रतिवद्धता ब्यक्ता गर्नुभयो ।
त्यस्तै मन्थली नगरपालिका वडा नं १ का वडा अध्यक्ष नारायण दास श्रेष्ठले आगामी दिनमा खेल क्षेत्रको लागि मन्थली नगरपालिकाले सहयोगको माग गर्दै राष्ट्रिय प्रतियोगिता आयोजना गर्ने जानकारी दिनुभयो ।
गत मंसिर १८ गतेबाट सुरुभएको ब्याडमिन्टनमा जिल्ला स्तर र नगर गरी ८ टिमको सहभागिता रहेको थियो । जिल्ला र नगरपालिकामा विभाजित गरि खे्लाएको खेलमा प्रतिस्प्रधा भएका थिए । जस्मा जिल्ला स्तरमा र नगरस्तरमा छुट्टा छुटै पुरस्कार रासी राखिएको थियो ।
जिल्ला स्तर प्रतियोगिता अन्र्र्तगत खेलमा सहभागि प्रथम द्धितिय र तृतिय हुने टिमले नगद २५ हजार २० हजार, १५ हजार र नगर स्तररियमा प्रथमले १५ हजार , द्धितियले १० हजार र तृतियहुनेले ५ हजारसहित सिलड मेडल प्रमाणपत्रले सम्मान गरिएको थियो ।

फोटोहरु