रामेछाप जेसिआईद्वारा मन्थलीका सबै स्वास्थ्य संस्थालाइ स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण

वैशाख २५,

रामेछाप । रामेछाप जेसीआईले रामेछापको सदरमुकाम मन्थली स्थित चार वटा स्वास्थ्य स्वास्थ्यहरुलाई स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरेको छ । बिहिबार जिल्ला स्थित तामाकोशी सहकारी अस्पताल, रामेछाप सामुदायिक अस्पताल प्रा.लि., प्रथामिक स्वास्थ केन्द्र मन्थली, मन्थली पोलिक्लिनिकलाई स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरको जेसिआई रामेछापका उपा-अध्यक्ष विमल पौडेलले जानकारी दिनुभयो ।

उहाँका अनुसार तामाकोशी अस्पताललाई थर्मल गन २ थान, (पीपीई) पर्सनल प्रोटेक्टिभई क्युप्मेन्ट २ थान, एननाईन्टिफाइभ मास्क २० पीस, सर्जीकल मास्क ५० पीस दिएको हो ।
त्यस्तै रामेछाप सामुदायिक अस्पताललाई एउटा थर्मल गन, एननाईन्टिफाइभ मास्क १० पीस, सर्जीकल मास्क ५० पीस र मल्थली पोलिकिल्निकलाई एउटा थर्मल गन, एननाईन्टिफाइभ मास्क १० थान र सर्जीकल मास्क ५० थान हस्तान्तरण गरिएको हो ।


कोरोना भाइरस संक्रमणको जोखिम मोलेरै उपचारमा खटिएका चिकित्सकहरुको सुरक्षाहोस् भन्ने उद्देश्यले सामाग्री हस्तान्तरण गरिएको जेसिआईका जिल्ला अध्यक्ष गोपाल खड्काले बनाउनुभयो ।
जेसिआईले रामेछाप जिल्लामा कोरोना भाइरसले सिर्जना गरेको विसम परिस्थितिमा राहार वितरणको काम गर्दै आएको छ । फोटो : विमल पौडेल