नेकपा रामेछापको पार्टी कार्यालयमा प्रचण्ड माधव समूहको कब्जा

ओली समूहले खोल्यो छुट्टै कार्यालय

रामेछाप– पार्टी विभाजन हुन पहिलेको पार्टी कार्यालयमा प्रचण्ड माधव समूहले कब्जा जमाएपछि ओली समूहले छुट्टै कार्यालय खोलेको छ । पार्टी कार्यालय भाडामा रहेकाले आफूहरुले विवाद गर्नु भन्दा छुट्टै कार्यालय खोलेको ओली समूह रामेछापका अध्यक्ष आनन्द श्रेष्ठले बताए ।पार्टीभित्रको विवादसँगै दुई समूहमा विभाजन भएको नेकपा रामेछापको ओली समूहले जिल्ला पार्टीको छुट्टै कार्यालय खोलेको हो । प्रचण्ड माधव समूहले कब्जा जमाएको पार्टी कार्यालयबाट पार्टीको कागजात भने आपूmहरुले ल्याउने ओली समूहका अध्यक्ष श्रेष्ठले बताए ।

नेकपा रामेछापको दुई समूहले छुट्टाछुट्टै पार्टी कार्यालय खोलेको हो भन्ने जिज्ञासामा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी नेकपा प्रचण्ड माधव समूह रामेछापका इञ्चार्ज देवशंकर पौडेलले भने– रामेछापमा अर्को पार्टी कुन खुलेछ मलाई त थाहाँ छैन । पार्टी अध्याक्ष सचिव अहिले मसँगै छन्, अर्को नेकपा को ? रहेछ रामेछापमा उनले भने ।