दोरम्बा खुल्ला भलिबलको उपाधी सुनापती १ गुन्सीको पोल्टामा

चैत्र १६ , रामेछाप

रामेछापको दोरम्बा गाउँ पालिका ,६ लखनपुरमा भएको खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको उपाधी सुनापती गाउँपालिका १ गुन्सिले उचालेको छ । आज भएको फाइनल खेलमा प्रतिस्पर्धि टिम सुनापती २ दिमिपोखरीलाइ ३-२ को सेटमा पराजित गर्दै उपाधि हात पार्न सफल भएको हो । यस्तै आयोजक कालिका युवा क्लबलाइ ३-० को सोझो सेट पराजित गर्दै दोरम्बा गाउँपालिका वडा नं ५ ले तेश्रो स्थान हासिल गरेको छ । खेलमा प्रथम , द्वितीय , तृतीय र सान्त्वना हुने टीमले क्रमशः १ लाख, ६० हजार, ३० हजार र १० हजार सहित शिल, मेडल र प्रमाण पत्र प्राप्त गरेका छन् ।

यस्तै सुनापती वडा नं १ का नवीन महतो उत्कृष्ट खेलाडी घोषित भए भने बेष्ट स्पाइकर सुनापती वडा नं २ का कर्ण बहादुर सुनार , बेष्ट सर्भर कालिका युवा क्लबका बलदेब सिंह धामी बेस्ट सेटर सुनापती वडा नं १ गुन्सीका बिबस आलेमगर , बेष्ट डिफेन्डर सुनापती १ का भिम गुरुङ , बेष्ट ब्लकर सुनापती वडा नं २ दिमिपोखरीका समित श्रेष्ठ र बेस्ट कोचमा सुनापती वडा नं १ का अमृत केसी घोषित भएका छन् ।।