प्रधानमन्त्री र राष्ट्रपतिको पुत्ला दहन (भिडियो सहित)

रामेछाप १९असार ।

प्रमुख प्रतिपक्षिदल नेपाली काँग्रेस निकट नेपाल विद्यार्थि संघ जिल्ला समिति रामेछापले सोमबार साँझ मन्थलीमा प्रधानमन्त्री केपी ओलि र राष्ट्रपति विद्या देवी भण्डारीको पुत्ला दहन गरेको छ । उसले पछिल्लो समयमा केपि ओलिको संसद विघटन लगायतका विभिन्न असंवैधानीक ,निरंकुसताबादी चरित्र , दम्भिय ब्यवहार र त्यसमा राष्ट्रपतिको अन्ध समर्थनका कारण मुलुक बर्वादि तर्फ धकेलिएको भन्दै उक्त कार्यको विरुद्ध शनिबार साँझ मसाल जुलुस सहित पुतला दहन गरेको हो ।

ओलि सरकारको गलत र असंबैधानीक कदम विरुद मोर्चाबन्दी भएका संयुृक्त विद्यार्थि संगठनहरुको घोषित कार्यक्रम अनुसार नेविसंघले साँझ मन्थलीको देवकोटा चोकबाट शंख फुकेर पुतला सहितको राँके जुलुस निकालेको थियो । विभिन्न नारा सहित निस्किएको जुलुस मन्थली बजार परिक्रमा गरि स्थानिय जिल्ला समन्वय समितिको मुख्य ढोका अगाडी पुगेर समापन भएको थियो ।

मसाल सहितको जुलसका सहभागि विद्यार्थिहरुले प्रधानमन्त्री सहित राष्ट्रपतिको गलत कदमले लोकतन्त्रको बदनाम भएको र नेपाली नागरिकहरुको बलिदानीबाट प्राप्त उपलब्धी गुम्ने खतरा बढेको आरोप लगाएका थिए ।  त्यसका बिरुद्ध फेरी पनि विद्यार्थिहरु सडकमा ओर्लनु परेको भन्दै कदम नसच्चिए त्यसको मुल्य प्रधानमन्त्री ओलि र राष्ट्रपति विद्या भण्डारीका लागि महंगो सावित हुने नेपाल विद्यार्थि संघ प्रदेश ख का क्षेत्रिय सभापति उत्तम कार्किले चेतावनि समेत दिए ।