नेपाली काँग्रेस रामेछापको प्रदेश सभाको चुनावी अपडेट

       
प्रदेश सभा 'ख'प्रदेश सभा 'क'
क्र.सं.क्षेत्रीय सभापति मत क्र.सं.क्षेत्रीय सभापति मत
1राजेश कुमार श्रेष्ठ४३३ बिजयी 1केशब महत२८५
2रामकृष्ण ढुङ्गेल२९२ 2 निरोज खडका२९४ बिजयी
क्र.सं. क्षेत्रीय सचिव मत क्र.सं. क्षेत्रीय सचिव मत
1बेन बहादुर थापा मगर४११ बिजयी 1सम्शेर कार्की२४३
2भेष बहादुर थापा३४४ बिजयी 2कुलराज सुनुवार
डिबि बहादुर तामाङ
राजकुमार केसी
३३३ बिजयी
२०८
२६१ बिजयी
3सुवास जङ्ग थापा मगर२९१
4होम बहादुर श्रेष्ठ (भान्जा)३२९क्र.सं.उप-सभापति मत
1मुरारी घिमिरे३३८ बिजयी
क्र.सं.उप-सभापति मत2पूर्ण मगर३२२ बिजयी
1अर्जुन लाल श्रेष्ठ२७७चन्द्र प्रधान
राम कुमार कार्की
१९३
१७४
2पुर्ण बहादुर सुवेदी४७९ बिजयी क्र.सं. सह-सचिव मत
3बाबुराम लामा३८२ बिजयी 1ज्ञान प्रसाद सुवेदी२२८
4श्यामलाल योञ्जन२२८2कुमार श्रेष्ठ
सरोज कुमार सुनुवार
गोपाल खड्का
२९७ बिजयी
२४३ बिजयी
२४१
क्र.सं. सह-सचिव मत क्र.सं.खुल्ला प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि पुरुष मत
1टाँशी लामा४६७ बिजयी 1उज्वलराम घिमिरे ३४२
2फडिन्द्र बहादुर कार्की२८३ 2पदम माझी
केशव बहादुर माझी
केशव रोका
गुणराज भट्टराई
२२२
१४५
२००
१८८
3सुजन घिसिङ तामाङ२८७3नारायण भट्टराई २१६
4सुन्दर घिमिरे३२८ बिजयी 4रमेश खड्का२०६
5भिमशेन बस्नेत२३७
क्र.सं.खुल्ला प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि पुरुष मत 6नारायण घिमिरे २४०
1कपिल कार्की३५० बिजयी
7दोर्जे शेर्पा १८३
2गुञ्ज बहादुर श्रेष्ठ३७९ बिजयी
3जीत बहादुर मगर४६८ बिजयी क्र.सं.खुल्ला प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि महिला मत
4विरेन्द्र श्रेष्ठ८६1कल्पना खड्का १४७
5विष्णु कुमार घिसिङ२५०2डम्बर कुमारी भण्डारी १०९
6भक्त बहादुर खड्का७३3सन्ध्या घताने८३
7भक्ति लाल तामाङ३०८
8मनोज कुमार श्रेष्ठ१७६
9राजु कुमार श्रेष्ठ३४९ बिजयी क्र.सं.खस आर्य प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि मत
10शंखर लाल ‍लामा योञ्जन३७७ बिजयी 1चेत खडका९६
11शुदर्शन थापा१११2श्रीराम कार्की ६४
12सुजन ढुङ्गेल३३१ बिजयी क्र.सं.आदिवासी जनजाति प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि मत
13सुमन चौहान (माइकल)१३१1ङावा शेर्पा ४६८७
14सुवास घिसिङ२६५2कृष्ण सुनुवार ४४९६
15सूर्य बहादुर श्रेष्ठ२७०क्र.सं.आदिवासी जनजाति प्रदेश सभा अधिवेशन महिला प्रतिनिधि मत
16होम बहादुर थापा मगर (हेम)२६०1मेनुका सुनुवार ८६
17ज्ञानेन्द्र राज आरण३७८ बिजयी 2अपना श्रेष्ठ ५७
क्र.सं.खुल्ला प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि महिला मत क्र.सं.दलित सभा अधिवेशन प्रतिनिधि मत
1कविता थापा कार्की३८१ बिजयी 1सबिन बिक९२
2जानुका कार्की३३५ बिजयी 2तिलक सर्की ३४
3तिलकमाया भण्डारी१८७
4रीता आचार्य ढुङ्गेल२३६क्र.सं.अपाङ्ग/अल्पसङ्ख्यक मत
5सरस्वती राय३१७1गणेश बोहोरा ६४
6ज्ञानु श्रेष्ठ४६७ बिजयी 2प्रबिण सुनुवार९५
क्र.सं.खस आर्य प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि महिला मत
1अर्चना कार्की२०६
2शकुन्तला त्रिपाठी४८० बिजयी
क्र.सं.खस आर्य प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि पुरुष पदको उम्मेदवारको नाम थरमत
1शिवराज खड्का३६६ बिजयी
2शुशिल बुढाथोकी३०५
0
क्र.सं.आदिवासी जनजाति प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि महिला पदको उम्मेदवारको नाम थरमत
1मिश्रा माया तामाङ१९७
2रनिला श्रेष्ठ४२५ बिजयी
3शान्ति मोक्तान४५८ बिजयी
4सपना थोकर२२५
क्र.सं.खुल्ला प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि पुरुष मत
1आँधी लामा३७१ बिजयी
2निर्मल घिसिङ२०१
3तारा बहादुर तामाङ मोक्तान१३२
4विष्णु श्रेष्ठ२२९
5यम बहादुर घिसिङ ३९१ बिजयी
क्र.सं.दलित प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि मत
1अर्जुन गौतम वि.क२७४
2ज्ञान बहादुर सार्की४०४ बिजयी
क्र.सं.अल्पसङ्ख्यक मत
1इन्द्र बहादुर माझी२६३
2निर्माण माझी४२४ बिजयी